بیمه مهندسی - بیمه مسئولیت

بیمه های مهندسی، مسئولیت و …

انواع بیمه های مهندسی

بیمه های مهندسی فعالیت های متنوع مهندسی را در رشته های گوناگون تحت پوشش قرار می دهد که به دو نوع اصلی تقسیم می گردد. اول، بیمه نامه هایی که برای دوره احداث پروژههای عمرانی و زیربنایی صادر میشوند و شامل بیمه تمام خطر نصب، بیمه تمام خطر پیمانکاران و بیمه عدمالنفع ناشی از تاخیر در بهره برداری می گردد و دوم بیمهنامههایی که در برای دوره بهره برداری صادر میشوند که شامل سازه های تکمیل شده، شکست ماشین آلات، عدم النفع ناشی از شکست ماشین آلات، بیمه ماشین آلات و تجهیزات پیمانکاری، بیمه تجهیزات الکترونیکی، بیمه فساد کالا در سردخانه، بیمه بویلر و مخازن تحت فشار می گردد.

 

دانلود بروشور معرفی انواع بیمه های مهندسی

 

 

انواع بیمه های مسئولیت

به موجب قانون مسئولیت مدنی ایران مصوب ۹۳۳۱ ، کلیه افراد جامعه اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی در قبال زیان و صدمات وارده به دیگران مسئول می باشند و موظف اند نسبت به جبران آن اقدام نمایند. مناسب ترین و اقتصادی ترین راه حل برای جبران چنین خساراتی، بیمه مسئولیت مدنی می باشد چرا که با پرداخت مبلغی اندک به عنوان حق بیمه، آرامش خاطر را برای شما به ارمغان می آورد. شرکت بیمه پارسیان با ارایه انواع بیمه های مسئولیت این امکان را برایتان فراهم می سازد.

 

دانلود بروشور معرفی انواع بیمه های مسئولیت

 

 

دانلود بروشور بیمه سنوات کارکنان

 

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت بیمه نامه در اسرع وقت، با نمایندگی بیمه پارسیان در منطقه ۱ تهران به نمایندگی آقای الداغی، در تماس باشید:

  • تهران – نیاوران – بین کامرانیه و سعیدی – پلاک ۶۲ – واحد ۱۰
  • ۲۶۱۳۴۱۵۵ – ۰۲۱

در ساعات غیر اداری با شماره همراه ۰۹۳۵۹۸۶۳۰۰۷ در خدمت شما هستیم.

درباره نویسنده

مدیر سایت